Jump to content
Sign in to follow this  

Recommended Posts

Sveiki, mani sauc Alekss, esmu 18 gadus vecs un mācos Saldus tehnikumā par kiberdrošības speciālistu.

Atnācu uz šo projektu ar nolūku mēģināt viņu pacelt augstāk, jo pašlaik, cik es te skatos, situācija ir bēdīga 😞
Kāda ir mana pieredze ar projektiem ? Varu droši teikt, ka neesmu nekāds iesācējs šajā jomā.

Esmu veidojis projektus sākot no CS 1.6 projektiem, beidzot ar Minecraft un CS:GO ( zināšanu trūkumu dēļ, serveris ilgi nepastāvēja ). Biju vairāku projektu īpašnieks / dibinātājs, neskaitāmiem projektiem biju palīdzējis kā administrators, web tehniķis, SA:MP skripteris, u.tml.

Vislielākā pieredze man ir tieši Web jomā, kāpēc ? Ļoti labi pārzinu Web daļu tāpēc, ka arī pats aktīvi veidoju mājaslapas, programmēju un veidoju visādas veida projektus. Pagaidām mans jaunākais projekts ir - spied šeit - Tas nav gaming projekts, bet būs apmēram kā portfolio un iespējams, ka ar laiku varēs arī iegūt kaut kādus pakalpojumus.

Mācos Japāņu valodu, jo nākotnē plānoju doties un varbūt dzīvot, strādāt tur. Biju mācījies zīmēt ilustrācijas, diez ko labi nepadodas, bet brīvā brīdī turpinu attīstīt šo mākslu. Esmu diez gan cieši saistīts ar mūziku, pārsvarā klausos vai nu J-POP vai Dupstep, esmu vadījis vairākus pasākumus pie aparatūrūras - Mixeris, DJ kontrolieris. Varbūt arī iestāšos ritmu institūtā, lai apgūtu dažādas mixing un varbūt pat arī remixing paņēmienus.

Nu, tas laikam būtu arī viss, ja gribēsiet kaut ko vairāk uzzināt par kādu noteiktu tēmu, varat droši jautāt tepat komentāros, vai tie, kas vēlās būt anonīmi, var arī privāti. 😉

 

  • Haha 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...