Jump to content
Sign in to follow this  
iosryanB

Sveiciens! :)

Recommended Posts

Posted (edited)

Kamēr lasi paklausies šo:

Tā tad mani sauc Jānis, man ir 18 gadi un esmu es no Saldus. Mācos Saldū par Datorsistēmu tehniķi, neteikšu ka baigi cepī, bet ir daudz lietas kas piesaista un patīk piemēram: Darbs ar dažādām programmām.

Izbijis CS:GO tryhards, bet vairs nopietni nespelēju, jo nedomāju ka man ir iespēja kautkur tālāk izcelties. Sākot no kautkāda 2012. gada sāku spēlēt Minecraftu, kā arī visiem labi zināmo SA:MP. (Shoutouts ROLEI)

SA:MP pilnībā esmu beidzis spēlēt, tā vietā paspēlēju GTA V MP. Kubikus spēlēju diezgan daudz, ja varētu saskaitīt kopējās stundas šajā spēlē, tad noteikti skaitlis mani šokētu. Ļoti ilgi gaidu kādu patiešām normālu latviešu veidotu Minecraft serveri, kurš tiešām būtu pārdomāts un interesants.

Shoutouts Tomam (talavito), jo diezgan daudz fīčas viņš man ir iemācījis šajā spēlē. Vairāk piesaista tieši Skyblock tipa serveri, jo man īsti necepī PVP n shit, man patīk attīstīt kautko, un kļūt TOP1 🙂

Tas arī īsumā par mani! Veiksmi šim projektam, ja ir kādi jautājumi par skyblocku, tad droši varat padot ziņu arī man, jo daudz zinu par un ap skyblocku.

Good luck everyone! 🙂

e41f85918330907055bbc8eb0e4d6911.png

Edited by iosryanB

Čau, prieks tevi šeit redzēt.

Noteikti sauksim tevi talkā uzsākot SkyBlock izstrādi.

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...