Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Earlier
 2. Sveicināts, ceram, ka esi atradis sev īsto kopienu.
 3. Sveiki! Mans vārds : Valdis Gadi : 16 ( siks pizdriks ) In game nick : _NiceCraft_Tv ( Tulit mainišu uz Krūze ) Nodarbošanas / hobiji : Nodarbojos es ar sportu pat ļoti aktīvi vairak iet pie sirds velo braukšana, un volejbols. Dator spēles ir mans otrais vārds Esmu nedaudz atsācis ar Minecraft spēlēšanu. Nu ko lai saka ilgi neizteikšos paši sapratisies kas es esmu. Tiekamies iekš server PS : DevilSideforlife
 4. - Vispārējie servera noteikumi - 1. Komunikācija un ētika. 1.1. - Aizliegta jebkāda necieņas izrādīšana pret citu spēlētāju. 1.2. - Aizliegts izmantot necenzētus vai rupjus vārdus publiskajā čatā. 1.3. - Aizliegts veikt jebkāda veida čata "spamu". 1.4. - Aizliegts uzdoties par administrācijas sastāva locekli. 1.5. - Aizliegts uzdoties par citu personu. 1.6. - Administrācijas loceklis vienmēr ir tiesīgs jūs palūgt netraucēt, pieprasīt informāciju, kas saistīta ar serveri vai visu kopienu. 1.7. - Aizliegts apzināti sniegt nepatiesu informāciju. 1.8. - Aizliegts celt neslavu kopienai. (Visiem ir tiesības uz savu viedokli, bet nevajag to uzspiest citiem) 2. Serveru iekšējās kārtības noteikumi. 2.1. - Aizliegts izmantot jebkāda veida palīgprogrammas, modus, skriptus, kas dotu priekšrocības pār citiem spēlētājiem. 2.1.2. - Atļauts izmantot OptiFine. 2.2. - Aizliegts izmantot servera vai spēles nepilnības. 2.3. - Par atklātām servera nepilnībām obligāti ir jāsazinās ar administrāciju un jānodod informāciju par nepilnību. 2.4. - Aizliegts izplatīt vai tirgoties ar servera nepilnību informāciju. 2.5. - Aizliegts lauzt citu spēlētāju profilus. 2.6. - Aizliegts iegūt citu spēlētāju profilu pieejas. 2.7. - Aizliegts atkārtoti prasīt pēc grupas vai mantām administrācijai. Noteikumu nezināšana neatbrīvo no soda! Noteikumi jebkurā laikā var tikt papildināti!
 5. Paldies par taviem "sirsnīgajiem" vēlējumiem Centīsimies tevi nepievilt un radīt šeit, ko lielisku. Sveicināts.
 6. Labrīt, labdien, labvakar, nav ne jausmas kad jūs šito lasāt, bet ja iesāki, tad arī lasi līdz beigām! Veiksmi! Sveicināti, mani sauc Arvis, mācos Lejasciema vidusskolā, 10.kl.. Daudz par sevi nebūs ko stāstīt, bet nu centīšos jums kaut kādus faktus par sevi jums pastāstīt.. Daudzi no jums gan jau zin spēli SA:MP, šajā spēlē ieguvu ļoti labas prasmes komunicēt ar cilvēkiem, jo pateicoties tiem laikiem esmu iemācījies ne tikai erpot, bet arī bijis administrators.. Forumā vēl esmu bijis kā galvenais un parastais moderators.. Kāds tad es īstenībā esmu? Hmmm.. Runājot par manām labajām īpašībām, tad es esmu ļoti draudzīgs cilvēks, patīk izpalīdzēt citiem, kā vien spēju.. Nu vēl esmu romantiķis :D, bet par to nerunāsim.. Par šo projektu nebija nemaz tik grūti uzzināt, jo man par viņu pateica viens labs draugs jeb ゆういち.. Veiksmi jums visiem šajā projektā, lai veicas iegūt to, pēc kā esat nācis.. Nu jā, Protams, lai šis projekts aug uz augšu, lai izbāž to sūdubedri un citus lielos projektus..
 7. Sveicināts. Prieks beidzot redzēt tavu sasveicināšanos.
 8. Sveiki, mani sauc Alekss, esmu 18 gadus vecs un mācos Saldus tehnikumā par kiberdrošības speciālistu. Atnācu uz šo projektu ar nolūku mēģināt viņu pacelt augstāk, jo pašlaik, cik es te skatos, situācija ir bēdīga Kāda ir mana pieredze ar projektiem ? Varu droši teikt, ka neesmu nekāds iesācējs šajā jomā. Esmu veidojis projektus sākot no CS 1.6 projektiem, beidzot ar Minecraft un CS:GO ( zināšanu trūkumu dēļ, serveris ilgi nepastāvēja ). Biju vairāku projektu īpašnieks / dibinātājs, neskaitāmiem projektiem biju palīdzējis kā administrators, web tehniķis, SA:MP skripteris, u.tml. Vislielākā pieredze man ir tieši Web jomā, kāpēc ? Ļoti labi pārzinu Web daļu tāpēc, ka arī pats aktīvi veidoju mājaslapas, programmēju un veidoju visādas veida projektus. Pagaidām mans jaunākais projekts ir - spied šeit - Tas nav gaming projekts, bet būs apmēram kā portfolio un iespējams, ka ar laiku varēs arī iegūt kaut kādus pakalpojumus. Mācos Japāņu valodu, jo nākotnē plānoju doties un varbūt dzīvot, strādāt tur. Biju mācījies zīmēt ilustrācijas, diez ko labi nepadodas, bet brīvā brīdī turpinu attīstīt šo mākslu. Esmu diez gan cieši saistīts ar mūziku, pārsvarā klausos vai nu J-POP vai Dupstep, esmu vadījis vairākus pasākumus pie aparatūrūras - Mixeris, DJ kontrolieris. Varbūt arī iestāšos ritmu institūtā, lai apgūtu dažādas mixing un varbūt pat arī remixing paņēmienus. Nu, tas laikam būtu arī viss, ja gribēsiet kaut ko vairāk uzzināt par kādu noteiktu tēmu, varat droši jautāt tepat komentāros, vai tie, kas vēlās būt anonīmi, var arī privāti.
 9. Es neuzskatu šo sasveicināšanos smieklīgu, bet gan apkaunojošu!
 10. FeiiiikLV

  Yo

  Sveiks Armand, lai veicās spēlējot !
 11. Milkijs

  Yo

  Yoo, mani saukt Armands, man būt 14 gadi. Mans dzīvot Jelgavā. Nodarbojos lielāko daļu laika ar sportu un protams ar mācībām.
 12. eyo mani sauc kristers man ir 14 gadi un man r adas slimiba , ata :DDDD
 13. Čau Edgar, vēlu veiksmi spēlējot!
 14. Sveicināts, cerams redzēsim tevi ne tikai discord serverī!
 15. Lobreit, lobdīn, lobvokor visiem, kas lasa! Tātad mani sauc Edgars, varam saukt arī par Kaimiņu. Esmu 19 gadus vecs puišels. Ko te daudz rakstīt, atnācu uz šo komūnu vai projektu, jo vecais labais Mikhas uzaicināja uz discord serveri, kur arī uzzināju par šo saiti. Tātad īsumā- patīk spēlēt spēlītes, programmēt, braukāt pa mašīnu izstādēm un sacīkstēm... Tas arī viss īsumā, par manu raksturu uzzināsiet mani iepazīstot.. paldies, ka veltījāt laiku šim maziņajam rakstam. Ja ir interese, links uz steam: https://steamcommunity.com/id/kaiminslv Sazināties varat PM šeit vai discord.
 16. talavito

  Wazzup.

  Sveicināts. Interesanti šeit satikt vēl kādu, kas apgūst CNC programmēšanu.
 17. Čau, prieks tevi šeit redzēt. Noteikti sauksim tevi talkā uzsākot SkyBlock izstrādi.
 18. Sveiks Jāni, veiksmi !
 19. Hehe, sveicināts bariņā. Veiksmi odyssey`ā.
 20. Mikhas

  Wazzup.

  Čau, Yumo. Cerams šis minecraft projekts sniegs atbildi Tev un Taviem klasesbiedriem. Veiksmi un izturību!
 21. iosryanB

  Wazzup.

  Sveiks Kaspar! Nebēdā, neesi vienīgais kam latviešu valodas gramatika ir drausmīga.
 22. FeiiiikLV

  Wazzup.

  Kaut ko īsi par sevi pastāstīšu, baigi lielā jēga nav, bet ok. Mani sauc Kaspars, pašlaik man ir 16 gadi, dzīvoju Jelgavā. Boring life karoč. Brīvajā laikā gāmojam ar draugiem visādus mēslus (GTA V, Don't Starve Togeder, Modoto minecraftu, CS:GO, Terraria, Factorio...) , vainu čakarējos ar CNC, dažreiz ar skolēnu mācību uzņēmumu. Mācos skolā ar inžinier novirzienu, kā arī pašlaik apgūstu CNC manuālo programmēšanu un metināšanu. Pēdējā laikā ar klasesbiedriem meklējām kubiku serverīti, kurā varētu pačakarēties, bet pašlaik klāsts pat starp ārzemju serveriem nav diezko liels. Šodien uzmetām uz mūsu servera Vannila minecraftu, lai būtu ko padarīt, jo visas pārējās spēles nogrindotas un apbesīja. Tas laikam viss, ja ir kādi jautājumi, varu uz tiem atbildēt. Zinu, gramatika sūka peļu dibentiņus ... xD
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...